Činnost spolku

Zpráva o činnosti spolku za rok 2023

Plán činnosti na rok 2024

1. Na základě nově přijatých stanov uskutečnit vždy na počátku kalendářního roku Valnou hromadu spolku, následující valná hromada se bude konat 15.1.2025.
  2. 1x ročně budou posílány všem členů spolku informace o činnosti.
  3. Nadále podporovat interní vzdělávání školitelů spolku v rámci Programu Erasmus+.
  4. Pokračovat a úspěšně ukončit realizaci projektu Erasmus+.
  5. Připravit novou žádost pro realizaci projektu v programu Erasmus+.
  6. Zajišťovat vzdělávací aktivity – min. 4x ročně.
  7. Předat pamětní listy absolventů školy, kteří v době výročí školy byli jejími žáky a právě úspěšně ukončili studium.
  8. Nadále prezentovat spolek na veřejných akcích, např. Polní dny, dožínky, Den Země  apod. (prodej almanachů, knih, poskytování informací o spolku a absolventech.
  9. Poskytovat k prodeji : Almanachy -  cena je 130 Kč a publikace pana Mrázka: Po-školáci a Kdo (ne)chce znát pravdu –obě zdarma.
  10. Sbírat materiály a doplňovat informace k historii spolku a školy.
  11. Získávat další členy. Výše příspěvku bude pro rok 2025 a následující roky 100,- Kč za člena na rok.
  12. Podporovat prestiž školy.

Vánoční dopis 2023

Plán činnosti na rok 2023